Budowanie hal magazynowych i budowa domów w województwie śląskim

Montaż smd i tht, Schodołazy, Suwnice Pomostowe
Budowanie hal magazynowych i budowa domów w województwie śląskim
20

Views

Budowa domów w województwie śląskim i Budowanie hal magazynowych

Przymioty architekta

Przede wszystkim osoba pragnąca studiować architekturę musi być wytrwała i bardzo pracowita i zapewne od razu, już w szkole, będzie wiadomo czy syn czy córka takie przymioty posiada. Żeby tylko dostać się na tego typu studia, należy spędzić długie godziny nad kartką ucząc się rysunku i jest to coś, przed czym nie ucieknie żaden przyszły architekt. Jedni natomiast mogą mieć to we krwi i z własnej woli spędzać całą sobotą nad kartką. Inni poddadzą się po kilku miesiącach i będzie już wiadomo, że projektowanie hoteli czy budowanie hal magazynowych nie będzie zajęciem dla niego – ponieważ wtedy trzeba dać z siebie wiele, wiele więcej.

Inną ważną cechą jest odporność na krytykę. Architektura jest sztuką po części subiektywną i dlatego tak naprawdę każdy skrytykować może wszystko – bo po prostu mu się nie spodoba. Nie ważne czy będzie to budowa domów w województwie śląskim czy projekt na plac publiczny w Bytomiu – zawsze komuś coś nie będzie pasowało i należy się do tego przyzwyczaić i przejść do porządku dziennego.

Nasze pozostałe artykuły o budownictwie i architekturze:

Review Overview
User Rating:
0/5
(38 votes)
Tags: vetrex okna bielsko biała, szkiełkowanie kraków, busy do danii szamotuły, biceps 34cm, przeszczep łąkotki warszawa, endoskop laryngologiczny sinutronic, Fotoodmładzanie żary, kubota l3200 cena, kreda sisa, trioxygen 5, wałki pa66
Written by admin