Nowe budownictwo

Fundamentowanie, Usługi
Nowe budownictwo
37

Views

Mamy coraz większe wymagania dotyczące mieszkańOd kiedy przeprowadziłem się do Gdańska obserwuję, jak to miasto rośnie. Rośnie na boki – bo wciąż powstają nowe osiedla, zwłaszcza na peryferyjnych dzielnicach, ale również w górę – stale wznoszone są nowoczesne wieżowce, a widok ze wzgórza Pachołek, z którego często obserwuję panoramę Oliwy, Przymorza i części Sopotu jest coraz bardziej modernistyczny i coraz bardziej efektowny.

Nie wszystkim podobają się nowe nieruchomości. Słychać argumenty, że zupełnie nie wpisują się w historyczną zabudowę Gdańska i że po prostu go szpecą. Absolutnie nie zgadzam się z takimi opiniami. Nowe budynki są budowane według kanonów, które współcześnie dominują w architekturze i jako takie będą za kilkadziesiąt lat stanowiły pamiątkę po obecnych czasach. To dziedzictwo właśnie mojego pokolenia, które – umówmy się – ma nieco inne poczucie estetyki od pokoleń starszych. Inne to na pewno nie znaczy gorsze. Sam lubię wieżowce. Historyczne budownictwo również mi nie przeszkadza. Dzięki niemu Gdańsk jest ciekawszy.

Nasze pozostałe artykuły o budownictwie i architekturze:

Review Overview
User Rating:
0/5
(123 votes)
Tags: rozstępy biceps, Usuwanie owłosienia żary, Szamba Betonowe Brzozów, żwir siany ostrów, kubota l3200 cena, mezoterapia vivaderm, GAP Fakturowy BMW, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, lpk110, glutamina katowice, blog początkującego elektronika
Written by admin

0 Comment
  1. admin

    Wiele ciekawych wpisów na stronie ale akurat ten jest głupi!

Comments are closed.