Projekt małego domu

Budownictwo, Fundamentowanie
Projekt małego domu
40

Views

rp_budownictwo26.jpgMały dom ma wiele zalet. Jest tańszy, mieści się na niewielkiej działce, łatwiej go wykończyć, posprzątać oraz ogrzać. Popularność niewielkich domów stale wzrasta, bo jest ku temu kilka powodów. Działki budowlane w atrakcyjnych rejonach są przeważnie niewielkie. Kiedy chcemy zakupić większą wiąże się to z naprawdę sporym wydatkiem. W dzisiejszych czasach domy nie służą już na całe życie z uwagi na dość często występujące przeprowadzki. Mały dom nie zawsze musi oznaczać, że komfort użytkowania będzie obniżony. Wręcz przeciwnie, dobra architektura wnętrz może zdziałać cuda. Nawet duże domy mogą być niewygodne, kiedy zostaną źle zaprojektowane.
Warto zastanowić się czy ma to być dom parterowy, czy też z poddaszem. Domy z poddaszem są lepiej zagospodarowane – piętro umożliwia rozdzielenie strefy dziennej od sypialni, co jest bardzo komfortowe. Natomiast dom parterowy to mniejszy nakład finansowy. Poddasze jest wtedy dużo niższe, nieprzeznaczone do zamieszkania, a przez to dom staje się tańszy.

——————————
zobacz także: zagrywajmy.pl/

Nasze pozostałe artykuły o budownictwie i architekturze:

Review Overview
User Rating:
0/5
(122 votes)
Tags: blog początkującego elektronika, etykiety inspekcyjne na zamówienie, lpk208, Szamba Betonowe Lesko, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, trioxygen 5, biceps 34cm, mezoterapia vivaderm, endoskop laryngologiczny sinutronic, Szamba Betonowe Brzozów, internorm okno kf410
Written by admin